Okulary korekcyjne

produkty

Okulary progresywne

Dobór odpowiednich soczewek progresywnych nie jest prostym procesem, ale w Salonie Optycznym Styl Optyk w Stalowej Woli gwarantujemy opiekę wykwalifikowanego personelu, mającego za sobą lata doświadczenia w tej dziedzinie. Jesteśmy przekonani, że decydując się na wybór okularów progresywnych w naszym salonie będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani!

 

Okulary korekcyjne – specjalistyczne

Chroniące przed promieniowaniem ultrafioletowym
Chroniące przed tzw. światłem niebieskim
Soczewki transitions o zmiennym zabarwieniu
Dodatkowa ochrona

Okulary do pracy

W dzisiejszych czasach większość z nas spędza sporo czasu mocno eksploatując nasze oczy. Ma to miejsce szczególnie w pracy – czas spędzony przy biurku, przed ekranem komputera, spoglądanie na ekrany naszych telefonów, to już właściwie nasza codzienność. W pracy spędzamy często coraz więcej czasu. Zaczynamy mieć problemy z koncentracją wzroku, zmęczeniem oczu.

Odpowiedni dobór okularów, wykonanych według najnowszych technologii to rzecz, która dosłownie może zmienić nasze życie. W Salonie Optycznym Styl Optyk Stalowa Wola znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Zanim wybierzemy odpowiednie soczewki, zapytamy o Twoje potrzeby, przyzwyczajenia, warunki w jakich na co dzień pracuje Twoje oko, co pozwoli na optymalny dobór okularów.

Lokalizacja

ul.Józefa Poniatowskiego 21 i

37-450 Stalowa Wola

tel 514 654 643

salon@styloptyk.com

Śledź nas na:

%

Masz naszą uwagę na: