Okulary przeciwsłoneczne

produkty

Ciemne okulary korekcyjne pełnią dokładnie taką samą rolę, jak standardowe okulary przeciwsłoneczne – z tym, że dodatkowo gwarantują dobre widzenie osobie z wadą wzroku. Wybierając okulary przeciwsłoneczne, szczególną uwagę przywiązujemy do ich designu. To zrozumiałe, bowiem jest to dodatek, który powinien pasować przede wszystkim do kształtu twarzy i oczywiście do stylizacji. Dzięki dobrze dobranym okularom możemy podkreślić urodę i czujemy się po prostu atrakcyjnie. Jednak zdecydowanie najważniejszą funkcją okularów przeciwsłonecznych jest zapewnienie naszym oczom ochrony przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Brak odpowiedniej ochrony oczu przed słońcem wiąże się nie tylko z pogorszeniem widoczności, dużym dyskomfortem, bólem, łzawieniem i ogólnym podrażnieniem oczu, ale zwiększa też ryzyko różnych schorzeń, jak między innymi zwyrodnienie plamki żółtej, zaćma, a nawet oparzenie rogówki.

W związku z tym, gdy promienie słoneczne mocno zaznaczają swoją obecność, ochrona w postaci okularów przeciwsłonecznych jest absolutnie niezbędna.

Okulary przeciwsłoneczne okularom nierówne – trzeba wybrać rozważnie, bowiem muszą one spełniać określone kryteria. W salonie Styl Optyk w Stalowej Woli oferujemy tylko takie okulary przeciwsłoneczne, które spełniają te rygorystyczne kryteria.
Coraz bardziej popularne stają się okulary polaryzacyjne, a to za sprawą doskonałej jakości obrazu jaki dzięki nim widzi nasze oko. Dzięki takim soczewkom nie widzimy niepotrzebnych odbić czy refleksów.

Lokalizacja

ul.Józefa Poniatowskiego 21 i

37-450 Stalowa Wola

tel 514 654 643

salon@styloptyk.com

Śledź nas na:

%

Masz naszą uwagę na: