Soczewki kontaktowe

produkty

Soczewki to w określonych sytuacjach doskonała alternatywa dla okularów. To częsty wybór osób aktywnych fizycznie. Kapitalnie sprawdzają się gdy uprawiamy sport. Dla osób korzystających z soczewek kontaktowych codziennie oferujemy ich wersję wielokrotnego użytku. Jeśli soczewki mają nam służyć sporadycznie, warto rozważyć zakup soczewek jednodniowych.

W Salonie Optycznym Styl Optyk w Stalowej Woli nasi specjaliści nie tylko przeprowadzą specjalistyczne badanie wzroku pod tym kątem, ale również pomogą w nauce zakładania i zdejmowania soczewek. Zawsze też w pierwszej kolejności zaoferujemy zestaw próbnych soczewek kontaktowych, co dodatkowo pozwoli na optymalny wybór końcowy.

Badanie wzroku pod kątem doboru soczewek kontaktowych różni się od doboru korekcji okularowej. obejmuje dodatkowo:

ocenę braku przeciwwsakazań do noszenia soczewek kontaktowych
naukę zakładania i zdejmowania oraz pielęgnacji soczewek
zestaw próbnych soczewek kontaktowych GRATIS
ocenę dopasowania soczewek w biomikroskopie.

 

Nasi pacjenci nie muszą zamawiać od razu całego opakowania soczewek. Zawsze mogą przetestować soczewki próbne i dopiero po pozytywnej ocenie zdecydować się na zakup.

Pierwsza wizyta kontrolna po aplikacji soczewek kontaktowych, jest bardzo istotnym elementem badania. Pozwala wychwycić specjaliście ewentualne nieprawidłowości, których nowy użytkownik może nie być świadomy i w razie potrzeby zaproponować inne rozwiązanie. W salonie optycznym Styl Optyk, pierwsza wizyta kontrolna zawsze jest BEZPŁATNA.

Lokalizacja

ul.Józefa Poniatowskiego 21 i

37-450 Stalowa Wola

tel 514 654 643

salon@styloptyk.com

Śledź nas na:

%

Masz naszą uwagę na: